Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Mercedes-Benz | CLK 230

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Apr 19:52 , ,

MERCEDES CLK 230 Sport

3 700 EUR

Year: 1999
Mileage: 300 000 - 349 999
20 Nov 13:17 ,

Mercedes CLK 230 Kompressor PLIN -99

4 000 EUR Намалена цена

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
08 Sep 15:06 , ,

Mercedes CLK 320 kompresor

2 100 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Dec 17:29 ,

Mercedes CLK 230

3 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 150 000 - 159 999
08 Nov 20:18 , ,

Mercedes CLK 230 kompresor -99

2 800 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Nov 22:12 , ,

Mercedes CLK -99

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
04 Feb 21:05 ,

Mercedes-Benz CLK 230 benzin -98

2 900 EUR

Year: 1998
Mileage: 160 000 - 169 999
16 Nov 12:05 ,

Mercedes CLK 230 Kabrio -98

4 000 EUR

Year: 1998
Mileage: 120 000 - 129 999
10 Sep 00:40 , ,

Mercedes CLK -98

6 000 EUR

Year: 1998
Mileage: 160 000 - 169 999
08 Sep 01:06 , ,

Mercedes CLK 230 -98

6 000 EUR

Year: 1998
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top