Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Mitsubishi | Galant

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 Apr 13:16 , ,

MITSUBISHI GALANT 2.0D

800 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Jul 04:32 ,

Mitsubishi Galant gtd

1 350 EUR Намалена цена

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Nov 13:30 , ,

Mitsubishi Galant -98

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
03 Mar 16:09 , ,

Mitsubishi Galant -99

2 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
13 Aug 11:25 , ,

Mitsubishi Galant 2.0 tdi -93

Year: 1993
Mileage: 130 000 - 139 999
09 Aug 12:59 , ,

Mitsubishi Galant td glx -00

2 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
15 May 15:04 ,

Mitsubishi Galant -02 so moznost za zamena

3 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
21 Feb 23:28 , ,

Mitsubishi Galant 1.8 td -92

1 100 EUR

Year: 1992
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Feb 10:44 , ,

Mitsubishi Galant -99

1 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 300 000 - 349 999
To the top