Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Nissan | Juke

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 21:05 ,

Nissan Juke

8 500 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 130 000 - 139 999
09 May 02:59 Store ,

Nissan Juke

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999
13 Jan 13:00 ,

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Year: 2012
Mileage: 85 000 - 89 999
19 Jun 14:16 ,

NISSAN JUKE

12 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 25 000 - 29 999
02 Jan 22:58 , ,

Nisan Juke 1.5 -13 kako nov

10 400 EUR

Year: 2013
Mileage: 110 000 - 119 999
07 Dec 19:59 ,

Nissan Juke

15 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 20 000 - 24 999
30 Oct 11:18 ,

Nissan Juke

15 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 20 000 - 24 999
29 Apr 19:27 ,

Nissan Juke

10 350 EUR

Year: 2015
Mileage: 95 000 - 99 999
04 May 16:15 ,

NISSAN JUKE NOV ITNO

15 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 15 000 - 19 999
To the top