Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Nissan | Micra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 17:00 ,

Nissan Micra 1.2

3 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Jun 14:59 Store ,

NISSAN MICRA 1.5 DCi -06 ODLICEN AVTO ALEX

3 280 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
03 Jun 20:00 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 15 000 - 19 999
02 Jun 23:52 , ,

Nissan Micra

Year: 2003
Mileage: 100 000 - 109 999
31 May 19:51 Store ,

Nissan Micra 1.5 DTCI EXTRA

2 799 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
27 May 18:42 , ,

Nissan Micra 1.2i 80ks - 06

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
19 May 18:33 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
14 May 21:16 ,

Nissan Micra 1.5dci ITNO

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
13 May 12:21 , ,

Nissan Micra

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
11 May 21:01 , ,

Nissan Micra 1.2i 2008 Uvoz Swajcarija

1 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top