Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Nissan | Murano

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Jan 16:27 ,

Nissan Murano -10 2.5 DCI Automatic

9 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Dec 16:31 ,

NISSAN MURANO

12 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
27 Jan 13:10 ,

Nissan Murano mozi zamena

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
12 May 12:28 , ,

Nissan Murano 2.5dci

21 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
15 Oct 20:14 ,

NISSAN MURANO 3.5 -05

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Sep 20:35 , ,

Nissan Murano 2.7 disel 190ps -11

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Jun 13:45 , ,

NISSAN MURANO -11

24 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Feb 18:43 ,

NISSAN MURANO 3.5 235KS -06

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top