Македонски | Shqip | English |

Kičevo | Vehicles | Automobiles | Nissan | Pathfinder

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 Feb 16:02 Store ,

NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 4X4 EXCLUSIVE

8 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Feb 10:22 Store ,

Nissan Pathfinder 2.5 dCi Diesel Premium

10 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Aug 01:15 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dci

8 999 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Aug 16:06 ,

Nissan Pathfinder Platinum for sale -17

20 000 EUR

Year: 2017
Mileage: 10 000 - 14 999
04 Feb 14:54 , ,

Nissan Pathfinder LE 3.0 V6

25 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 85 000 - 89 999
25 Nov 21:03 Store ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4

9 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 23:30 , ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 177ks 4x4 2007 god

12 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
11 Jun 20:12 ,

NISSAN Pathfinder 4x4 MOZE ZAMENA

11 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top