Македонски | Shqip | English |

Zrnovci | Vehicles | Automobiles | Nissan | X-Trail

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Mar 15:18 ,

Nissan X-Trail vo odlichna sostojba

5 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Jul 18:45 , ,

Nissan X-Trail

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 15 000 - 19 999
24 Sep 14:48 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 dci 136 KS FULL -04

6 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top