Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Nissan | X-Trail

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 02:34 ,

Nissan XTRAIL 2.0DCI dizel 130kw

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
29 May 19:05 Store ,

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 4X4 COLUMBIA EDITION

5 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
28 May 10:23 , ,

Nisan X-Trail 2.2 dizel 4x4 Registriran Panorama

4 990 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
19 May 10:20 Store , ,

Nissan X -Trail Business 1.6 DCI 130ks 2WD MT

14 700 EUR

Year: 2015
Mileage: 150 000 - 159 999
12 Mar 14:33 Store ,

NISSAN X-TRAIL 2.0 DIZEL 4x4 UVOZ OD CHF -14

14 200 EUR

Year: 2014
Mileage: 100 000 - 109 999
02 Feb 11:35 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Jan 14:45 ,

Nissan X-Trail

Year: 2002
Mileage: 180 000 - 189 999
02 Jan 19:04 ,

Nissan X-Trail 2.2 dci -06

3 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Dec 18:54 ,

Nissan X-trail -03

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top