Македонски | Shqip | English |

Zrnovci | Vehicles | Automobiles | Nissan

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 Mar 23:29 ,

NISSAN MICRA 1.2i -07

2 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
21 Jan 13:00 Store ,

NISSAN NV200 DCI

6 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Mar 15:18 ,

Nissan X-Trail vo odlichna sostojba

5 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
30 Jan 20:48 ,

NISSAN MICRA 1.4 88KS MOZE ZAMENA

2 350 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Jan 08:56 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 dci 4x4

8 699 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Dec 09:23 ,

Nissan Qashqai 2.0 dci 4x4

9 299 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Apr 15:19 ,

Nissan Primera 2.2 TD

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Jul 18:45 , ,

Nissan X-Trail

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 15 000 - 19 999
25 Nov 17:46 ,

Nissan Micra -99

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 14:48 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 dci 136 KS FULL -04

6 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top