Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Opel | Calibra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


16 Feb 10:59 , ,

Opel Calibra 2.0i

1 200 EUR

Year: 1993
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Sep 21:55 , ,

Opel Calibra -16

3 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 5 000 - 9 999
05 Dec 21:54 ,

Opel Calibra

1 200 EUR

Year: 1992
Mileage: 250 000 - 299 999
08 Sep 12:52 , ,

Opel Calibra

Year: 1995
Mileage: 15 000 - 19 999
02 Nov 21:55 ,

Opel Calibra

1 600 EUR

Year: 1996
Mileage: 20 000 - 24 999
05 Apr 16:54 , ,

OPEL CALIBRA so full oprema

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Feb 13:33 ,

Opel Calibra

1 900 EUR

Year: 1993
Mileage: 190 000 - 199 999
29 Jul 22:14 ,

Opel Calibra 2.0 Benzin -92

Year: 1992
Mileage: 180 000 - 189 999
14 May 22:23 , ,

OPEL CALIBRA -97

1 400 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Feb 22:16 ,

OPEL CALIBRA 2.5 V6 -93

1 500 EUR

Year: 1993
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top