Македонски | Shqip | English |

Zrnovci | Vehicles | Automobiles | Opel | Meriva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 18:17 ,

Opel Meriva -05

Year: 2005
Mileage: 0 - 4 999
21 Apr 02:32 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI -09

3 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
06 Jan 17:15 ,

OPEL MERIVA 1.7DTH

2 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Apr 21:21 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
14 Dec 21:23 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW EU -04

Year: 2005
Mileage: 95 000 - 99 999
25 Jul 23:36 ,

Opel Meriva benzin plin 1.4

5 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 80 000 - 84 999
17 Jun 16:57 ,

Opel Meriva 1.7 dizel ful

4 140 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
12 Jun 20:41 ,

Opel Meriva 1.7 dizel full oprema

4 100 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Jan 00:38 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS -04

3 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top