Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Opel | Meriva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 21:13 , ,

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN

2 550 EUR

Year: 2004
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 18:17 ,

Opel Meriva -05

Year: 2005
Mileage: 0 - 4 999
Yesterday 13:28 , ,

Opel Meriva Facelift 1.6i-77kw -07

3 050 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:10 , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
29 May 01:00 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
28 May 12:23 ,

ITNO MERIVA

2 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top