Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Opel | Rekord

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 Sep 14:54 ,

OPEL REKORD -61

2 700 EUR

Year: 60s
Mileage: 50 000 - 54 999
19 Jun 20:05 ,

Opel Rekord 1.7 benzin oldtajmer -70

7 000 EUR Намалена цена

Year: 70s
Mileage: 120 000 - 129 999
15 Apr 19:09 , ,

Opel Rekord

Year: 1980
Mileage: 30 000 - 34 999
25 Mar 17:56 , ,

Opel Rekord old timer

Year: 1980
Mileage: 95 000 - 99 999
21 Oct 17:16 , ,

Opel Rekord

1 500 EUR

Year: 1980
Mileage: 20 000 - 24 999
16 Jul 21:12 , ,

Opel Rekord

Year: 1982
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Dec 12:03 , ,

Opel Rekord -65 old timer po dogovor

5 000 EUR

Year: 60s
Mileage: 80 000 - 84 999
16 Mar 10:42 ,

Opel Rekord Berlina -70

3 800 EUR

Year: 70s
Mileage: 40 000 - 44 999
25 Jul 23:36 , ,

Opel Rekord -70

700 EUR

Year: 70s
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top