Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Opel | Sintra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 Nov 08:01 ,

Opel Sintra i3 2000 god

Year: 2000
Mileage: 20 000 - 24 999
16 May 22:38 , ,

OPEL SINTRA 22

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
28 Nov 20:31 ,

Opel Sintra

1 700 EUR

Year: 1999
Mileage: > 500 000
05 Jun 11:52 ,

Opel Sintra 2.2

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
03 Jan 18:13 , ,

Opel Sintra

2 500 MKD

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
19 Mar 12:34 ,

Opel Sintra 2.2cdti

2 800 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:18 ,

Opel Sintra 2.2 tdi

1 900 EUR

Year: 1998
Mileage: 20 000 - 24 999
19 Feb 17:07 ,

Opel Sintra 2.2 GLS ITNO

1 400 EUR

Year: 1998
Mileage: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:07 ,

Opel Sintra

900 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
07 Jan 17:20 , ,

Opel Sintra 2.2

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top