Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Opel | Zafira Tourer

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Oct 12:30 ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 130 KS COSMO 7SEDISTA

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
03 Sep 00:29 ,

Vetura eshte ne shitje

Year: 1999
Mileage: 15 000 - 19 999
29 Oct 16:37 , ,

Opel Vectra dobro socuvan

1 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top