Македонски | Shqip | English |

Zrnovci | Vehicles | Automobiles | Opel | Zafira

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 Apr 18:34 ,

Opel Zafira A 2.0 DTI

3 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 0 - 4 999
26 Dec 12:41 ,

OPEL ZAFIRA ELEGANCE 2.0 DTI 101ks-00

3 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 160 000 - 169 999
25 Dec 11:29 ,

Opel Zafira 2.0dti moze zamena

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Mar 17:47 ,

Opel Zafira 2.0 DTI -99

2 600 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Aug 19:00 ,

Opel Zafira 2.0 DTI 16v -01

3 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 20 000 - 24 999
To the top