Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | Rover | 214

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 Dec 18:15 ,

Rover 214 benzin extra vozilo

1 750 EUR

Year: 1998
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Oct 19:24 , ,

ROVER 214 1.4 BENZIN SO KLIMA

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Sep 18:46 , ,

Rover 214 1.4 100 ks

Year: 1998
Mileage: 100 000 - 109 999
09 Aug 12:25 ,

ROVER 214 -95

1 150 EUR

Year: 1995
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Apr 09:02 ,

Rover 214

1 200 EUR

Year: 1998
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Apr 23:18 ,

Rover 214si

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Feb 16:08 , ,

Rover 214

1 500 EUR

Year: 1997
Mileage: 160 000 - 169 999
14 Nov 19:54 , ,

Rover 214 atest piln -00

Year: 2000
Mileage: 120 000 - 129 999
14 Sep 12:59 , ,

Rover 214 -97

1 400 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 21:24 ,

Rover 214 1.4 moze zamena -99

Year: 1999
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top