Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Saab | 9-3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


19 Nov 12:28 ,

SAAB 9 3 VEKTOR 2005

3 990 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Nov 19:04 ,

Saab 9-3

3 300 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
31 Jul 17:33 ,

Saab 9-3 Vector 2.2 TiD BG tabli

1 850 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
30 Jul 13:25 , ,

Saab 9 3 2.2 dizel -04

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999
28 Jul 15:04 ,

Saab 9-3 1.9TiD '05

Year: 2005
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Jul 21:12 ,

Saab 9-3 -06 diesel 1.9 automatik

70 268 937 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Jun 16:21 ,

Saab 93 - 1.9 tdi -05

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
21 May 23:36 , ,

Saab 9-3

3 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 15 000 - 19 999
21 May 08:33 , ,

Saab 9-3

3 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 15 000 - 19 999
13 Apr 16:20 Store ,

SAAB 9-3 2.0 T 150 KS SWISS -03 FULL

4 400 EUR

Year: 2003
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top