Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Seat | Leon

25 Nov 20:56
Линк
, ,

Seat Leon Cupra

8 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999

Today 22:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 17:33 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

4 700 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
Today 17:28 , ,

Seat Leon Cupra R 2011 80.000km

16 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 80 000 - 84 999
Today 16:48 Store ,

SEAT LEON 1.2 TSI 115KS STYLE 2017G

10 490 EUR Намалена цена

Year: 2016
Mileage: 85 000 - 89 999
Today 15:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:50 Store , ,

Seat Leon 1.9 TDI DSG

4 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 07:46 ,

SEAT LEON 1.9TDI-08,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOV

4 390 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:53 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi CH

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:54 , ,

Seat Leon Cupra 4x4 1.9TDI

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 09:37 Store , ,

SEAT LEON 1.9 TDI (2009god.)

6 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:07 , ,

Seat Leon 2.0

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Nov 21:12 ,

Seat leon fr model 170ks.mnogu oprema2007

5 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Nov 20:56
Линк
, ,

Seat Leon Cupra

8 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Nov 20:26 ,

Se prodava Seat Leon 2.0

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Nov 20:00 , ,

Seat Leon 1.6 disel 2014g

9 400 EUR

Year: 2014
Mileage: 150 000 - 159 999
25 Nov 19:22 , ,

Seat Leon 2.0 tdi Fr -14 Km 187.000 so servis

13 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Nov 17:47 , ,

Sear Leon FR (kupen vo MK)

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Nov 15:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Nov 13:35 ,

Seat Leon 2.0 TDI 150hp

12 400 EUR

Year: 2013
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Nov 08:30 , ,

Seat Leon 1.6 TDI

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
25 Nov 06:41 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Nov 01:52 , ,

Seat Leon

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Nov 22:09 , ,

Seat Leon 1.4 63kW/86KS 2006

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 60 000 - 64 999
24 Nov 19:26 , ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS -08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Nov 19:06 Store ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS LUXURY EDITION 2008

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Nov 16:38 ,

SEAT LEON 1.6 TDI FULL LED GOLF -14

9 700 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Nov 14:22 Store ,

Seat Leon 1.9 TDI Reference

6 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Nov 09:47 , ,

SEAT LEON 1.9 TDI -09 PERFEKTEN

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Nov 07:24 Store ,

SEAT LEON 2.0TDI 170ks FR -07

5 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Nov 14:09 ,

Seat Leon 1.6 Tdi -10 Facelift

5 890 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
22 Nov 16:24 , ,

VW GOLF 6 1,6TDI 105KS -10 NAVI KLIMA TEMPOMAT

6 950 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
18 Nov 22:57 Store ,

Seat Leon 1.6 tdi 110ks Ecomotive - 2015g

9 700 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Nov 23:35 ,

Seat Leon 1.8 Benzin 2009

6 190 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 100 000 - 109 999
17 Nov 23:35 ,

Seat Leon 2.0 Benzin 136kw TFSI

4 490 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Nov 17:35 , ,

Seat Leon FR 170 '06

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999


To the top