Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Seat

Alhambra , 127
Altea , 357
Arosa , 51
Cordoba , 240
Exeo , 9
Ibiza , 744
Inca , 11
Leon , 598
Mii , 7
Terra , 2
Toledo , 171
25 Nov 20:56
Линк
, ,

Seat Leon Cupra

8 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
24 Nov 14:28
Линк
,

Se prodava

850 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999

Today 22:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 19:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 18:08 ,

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN FULL OPREMA

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 17:33 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

4 700 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
Today 17:28 , ,

Seat Leon Cupra R 2011 80.000km

16 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 80 000 - 84 999
Today 16:48 Store ,

SEAT LEON 1.2 TSI 115KS STYLE 2017G

10 490 EUR Намалена цена

Year: 2016
Mileage: 85 000 - 89 999
Today 16:08 Store ,

SEAT IBIZA 1.6 105 KS FR OPREMA -09 MT Auto

4 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 15:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:50 Store , ,

Seat Leon 1.9 TDI DSG

4 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 12:17 , ,

Seat Altea

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 11:23 , ,

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN -09 KLIMA NOVO FULL

3 999 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 08:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 07:46 ,

SEAT LEON 1.9TDI-08,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOV

4 390 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 01:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:53 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi CH

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 17:41 ,

Seat Ibiza 99 benzin plin

1 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 17:00 Store , ,

Seat Ibiza

4 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 15:48 Store , ,

SEAT ALTEA FR 2.0 TDI 103kw -05 AUTOBERN

3 950 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 15:48 Store , ,

SEAT ALTEA FR 2.0 TDI 103kw -05 AUTOBERN

3 950 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 15:42 Store , ,

Seat Toledo 2.0 tdi

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:36 ,

SEAT ALTEA XL 1.9TDI FULL SERVISNA ODLICNA

4 590 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:01 Store , ,

SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 116Ps 4 MOTION 4X4 -07

4 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:54 , ,

Seat Leon Cupra 4x4 1.9TDI

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 09:37 Store , ,

SEAT LEON 1.9 TDI (2009god.)

6 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:07 , ,

Seat Leon 2.0

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 01:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Nov 21:20 , ,

Seat Ibiza 1.2 Benzin

2 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
25 Nov 21:12 ,

Seat leon fr model 170ks.mnogu oprema2007

5 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Nov 20:56
Линк
, ,

Seat Leon Cupra

8 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Nov 20:26 ,

Se prodava Seat Leon 2.0

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Nov 20:00 , ,

Seat Leon 1.6 disel 2014g

9 400 EUR

Year: 2014
Mileage: 150 000 - 159 999


To the top