Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | Ssangyong | REXTON

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


13 Nov 01:07 ,

Ssanfyong Rexton

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
12 Aug 20:56 ,

Ssangyong Rexton

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Jan 13:01 , ,

Ssangyong REXTON

7 000 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Nov 14:48 , ,

SsangYong Rexton odlicno socuvan

5 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
07 Nov 18:22 , ,

SSANGYONG REXTON 270XDI DIZEL

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
06 Nov 09:11 , ,

Ssangyong Rexton 4x4 2.7d

4 500 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
12 Mar 20:57 ,

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 15 000 - 19 999
08 Feb 15:39 ,

Ssangyong Rexton

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top