Македонски | Shqip | English |

Chair | Vehicles | Automobiles | Suzuki | Baleno

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Feb 19:37 , ,

Suzuki Baleno prv gazda

2 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 90 000 - 94 999
30 Dec 18:52 , ,

Havarisano Suzuki Baleno

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Dec 17:30 , ,

Suzuki Baleno

1 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Apr 16:03 , ,

Suzuki Baleno 1.3

600 EUR

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Mar 17:06 , ,

Suzuki Baleno

600 EUR

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Apr 13:21 , ,

Suzuki Baleno 1.6 16v benzin 73kw 95'

1 150 EUR

Year: 1995
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Oct 17:26 , ,

SUZUKI BALENO 1.3 -96

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top