Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | Suzuki | Ignis

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 May 12:22 , ,

Suzuki Ignis -04 dizel reg. do 2020

3 250 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
26 Jan 16:40 , ,

Suzuki Ignis

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
25 May 23:56 ,

Suzuki Ignis 2008

4 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Mar 15:01 , ,

Suzuki Ignis

3 700 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Jan 19:31 ,

SUZUKI IGNIS 1.5i 75ks 4x4 84350km NAJUBAVO VO MK

Year: 2006
Mileage: 80 000 - 84 999
17 Sep 15:52 ,

SUZUKI IGNIS TNG ALEK PRODADENA

3 899 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
14 Sep 18:57 ,

Suziku Ignis 1.3 multijet

3 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Jul 11:14 ,

Suzuki Ignis

3 400 EUR

Year: 2003
Mileage: 15 000 - 19 999
To the top