Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Suzuki | Jimny

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 Jan 09:40 Store ,

SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX

5 980 EUR

Year: 2007
Mileage: 110 000 - 119 999
27 Dec 17:44 , ,

Suzuki Jimny -08 1.3 benzin

6 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 95 000 - 99 999
15 Nov 07:31 ,

Suzuki Jimny 1.3

5 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Apr 17:22 , ,

SUZUKI JIMNY

5 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
16 Jul 02:19 ,

Suzuki Jimny -02

3 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 65 000 - 69 999
To the top