Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | Toyota | Celicia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Feb 15:39 , ,

Toyota Celicia ITNO

3 700 EUR

Year: 2000
Mileage: 180 000 - 189 999
07 Feb 11:53 , ,

TOYOTA CELICA 1.8 VVTi a test plin

4 399 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
29 May 20:32 , ,

Toyota Celicia T23

4 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Sep 03:05 , ,

Toyota Celica -94

900 EUR

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Aug 23:21 , ,

TOYOTA CELICA -00

Year: 2000
Mileage: 150 000 - 159 999
14 Nov 22:40 ,

Toyota Celicia 2.0 16v -90

5 000 EUR

Year: 1990
Mileage: 70 000 - 74 999
07 Aug 21:21 ,

TOYOTA CELICIA POSLEDEN MODEL -01

5 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 80 000 - 84 999
26 Apr 21:27 ,

TOYOTA CELICIA GT -99

3 250 EUR Намалена цена

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Apr 22:26 ,

Toyota Celicia -01

1 850 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top