Македонски | Shqip | English |

Chair | Vehicles | Automobiles | VW Volkswagen | New Beetle

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 10:03 , ,

VW NEW BEETLE 2.0 BENZIN PLIN -00 FUL OPREMA

2 650 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Feb 11:57 , ,

VW New Beetle Baby blue 1.6 TDI

10 990 EUR Намалена цена

Year: 2013
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Nov 13:18 , ,

New Beetle -03

3 200 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Apr 23:02 ,

VW New Beetle Turbo -18

31 500 EUR

Year: 2018
Mileage: 0 - 4 999
15 Mar 15:13 , ,

VW New Beetle 1.9TDI -99 reg Ful EKSTRA ZAMENA

2 399 EUR

Year: 1999
Mileage: 160 000 - 169 999
01 Nov 12:36 , ,

New Beetle Buba 2.0 Benzin Plin

2 800 EUR

Year: 1999
Mileage: 150 000 - 159 999
21 Feb 19:34 , ,

VW NEW BEETLE 1.9 TDI FUL OPREMA-BUBA

2 590 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Sep 20:06 , ,

VW New Beetle

2 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Sep 00:42 , ,

VW NEW BEETLE BUBA

3 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Feb 17:48 , ,

VW New beetle 1.9 tdi 90 hsp

2 700 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top