Македонски | Shqip | English |

Dojran | Vehicles | Automobiles | VW Volkswagen | Polo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 May 09:05 ,

VW POLO 1.9 TDI 100 KS

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Apr 20:35 ,

VW POLO

850 EUR

Year: 1995
Mileage: 140 000 - 149 999
28 May 22:00 ,

VW Polo clasic

Year: 1996
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Nov 16:28 ,

VW Polo vo odlicna sostojba

8 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 25 000 - 29 999
13 Sep 15:07 ,

VW Polo

900 EUR

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
12 Sep 20:03 ,

VW POLO

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
24 Aug 00:46 ,

VW Polo 1.4 TDI

3 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Oct 19:09 ,

VW Polo -95

900 EUR

Year: 1995
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Aug 13:52 ,

VW Polo -01 dizel

2 900 EUR

Year: 2001
Mileage: 140 000 - 149 999
21 Mar 19:52 ,

VW POLO 1.4 -97 VO ODLICNA SOSTOJBA

1 440 EUR Намалена цена

Year: 1997
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top