Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | VW Volkswagen | T3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 Feb 20:49 ,

VW T3 Kombi

Year: 1991
Mileage: 300 000 - 349 999
13 Oct 13:24 ,

WV Transporter T4

2 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
17 Aug 12:08 , ,

VW T3 Kombi

4 800 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:52 , ,

VW Transporter

Year: 1980
Mileage: 90 000 - 94 999
29 Nov 16:33 ,

VW T3

Year: 1985
Mileage: 80 000 - 84 999
03 Mar 19:53 ,

VW Golf 3 1.6 tng

1 300 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Nov 18:58 ,

VW T3 -85

700 EUR

Year: 1985
Mileage: 100 000 - 109 999
30 Sep 12:58 , ,

VW T3 Multivan highline VIP -08

29 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
25 May 16:09 , ,

VW Transporter T3 1.6 TDI 7+1 -93

1 900 EUR

Year: 1993
Mileage: 300 000 - 349 999
07 Mar 13:29 ,

VW T3 Kombi -89

Year: 1989
Mileage: 10 000 - 14 999
To the top