Македонски | Shqip | English |

Chair | Vehicles | Automobiles | VW Volkswagen | T4

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Jan 10:05 , ,

VW T4 -95 2.4 dizel

2 500 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:11 ,

VW Kamionet T4 1.9 tdi

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
04 Dec 15:36 Store , ,

Volkswagen T4 2.5 TDI

125 000 MKD

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
12 Nov 12:13 , ,

VW Transporter Caravelle

Year: 2008
Mileage: 90 000 - 94 999
15 Feb 15:01 , ,

VW Volkswagen T4 8+1

4 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Feb 12:14 , ,

VW T4 Caravelle 8+1

4 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Feb 23:46 , ,

VW T4 transporter

4 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
07 Feb 14:29 , ,

VW T4 Caravela T4 2.5 TDI

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Sep 20:42 , ,

VW Transporter Kombe

2 650 EUR

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top