Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | VW Volkswagen

Golf , 7264
Passat , 3198
T3 , 12
T4 , 35
T5 , 49
T6 , 4
181 , 1
Amarok , 3
Beetle , 93
Bora , 140
Buggy , 6
Caddy , 218
CC , 52
Crafter , 19
Eos , 57
Fox , 80
Jetta , 106
Käfer , 4
LT , 6
Lupo , 95
New Beetle , 60
Phaeton , 64
Polo , 1356
Scirocco , 36
Sharan , 339
T1 , 1
T2 , 2
Tiguan , 116
Touareg , 248
Touran , 802
up! , 14
Vento , 137
23 Nov 12:23
Линк
,

VW PASSAT B6 2.0 -10 SO 172.000KM 4x4 R-LINE

8 750 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
16 Nov 16:48
Линк
,

VW Golf 5

3 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999

Today 14:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 EUR

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:59 , ,

VW Caddy -13

9 000 EUR Намалена цена

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 13:31 Store , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

19 990 EUR

Year: 2018
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 13:21 Store , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

19 990 EUR

Year: 2018
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 13:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 13:06 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 116KS

14 700 EUR

Year: 2018
Mileage: 60 000 - 64 999
Today 12:53 ,

VW Polo -08

3 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 12:49 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI Edition sega uvezen od Germanija

5 850 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 12:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 300 000 - 349 999
Today 11:55 , ,

VW GOLF 6 2.0 140ks 4x4

Year: 2011
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 11:47 ,

WV GOLF 5 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 11:26 , ,

VW Golf 7 -14 1.6tdi 36500 km NEUVEZUVANA

13 300 EUR Намалена цена

Year: 2014
Mileage: 35 000 - 39 999
Today 11:09 Store ,

VW TOUAREG -13

24 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:09 Store ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:31 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150KS HIGHLINE -16

19 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 10:31 ,

VW TOURAN 7 SEDISTA 1.9 TDI

5 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 10:28 , ,

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS NOV

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:13 , ,

VW EOS 2.0 TDI -10

7 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 09:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 09:43 , ,

VW TOURAN 1.9TDI 6 BRZINI 105KS -06 7 SEDISTA NOV FULL

4 799 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 09:40 ,

VW POLO 1.2 TDI, 2013/ NOV/ REGISTRIRAN/ SERVISNA

6 250 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 09:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 08:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

23 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 55 000 - 59 999
Today 08:12 ,

VW Golf

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999


To the top