Македонски | Shqip | English |

Chair | Vehicles | Automobiles | Zastava | 128

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


19 Jan 12:45 , ,

Zastava 128

300 EUR

Year: 1995
Mileage: 60 000 - 64 999
26 Dec 19:00 , ,

Zastava 128

25 000 MKD

Year: 1990
Mileage: 30 000 - 34 999
20 Mar 13:00 , ,

Zastava 128

550 EUR

Year: 1990
Mileage: 35 000 - 39 999
19 Feb 10:20 , ,

ZASTAVA 128

500 EUR

Year: 1991
Mileage: 90 000 - 94 999
27 Nov 21:07 , ,

Zastava 128 vo vozna sostojba

500 EUR

Year: 1988
Mileage: 190 000 - 199 999
14 May 20:28 , ,

Zastava 128

Year: 1991
Mileage: 150 000 - 159 999
11 May 21:41 , ,

Zastava 128

500 EUR

Year: 1983
Mileage: 70 000 - 74 999
22 Jan 20:26 , ,

Zastava 128 so plin

299 EUR

Year: 1989
Mileage: 50 000 - 54 999
13 Nov 19:24 , ,

Zastava 128

450 EUR

Year: 1991
Mileage: 100 000 - 109 999
12 Nov 22:12 , ,

Zastava 128

Year: 1989
Mileage: 5 000 - 9 999
To the top