Македонски | Shqip | English |

Dojran | Vehicles | Automobiles | Zastava

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 Dec 08:39 ,

ZASTAVA 101

300 EUR

Year: 1980
Mileage: 60 000 - 64 999
12 Aug 02:08 ,

ZASTAVA PICK-UP

600 EUR

Year: 1989
Mileage: 100 000 - 109 999
11 Aug 20:55 ,

ZASTAVA POLY

600 EUR

Year: 1990
Mileage: 95 000 - 99 999
12 Dec 11:11 ,

Zastava 128

300 EUR

Year: 1989
Mileage: 10 000 - 14 999
27 Nov 17:50 ,

Zastava 101 -70tite

12 000 MKD

Year: 70s
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Oct 18:09 ,

ZASTAVA 128 -89 VO ODLICNA SOSTOJBA

320 EUR

Year: 1989
Mileage: 50 000 - 54 999
To the top