Македонски | Shqip | English |

418 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 5
Opel , 3
Peugeot , 1
Renault , 1
Yugo , 1
Yesterday 13:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 300 000 - 349 999
22 Oct 19:22 ,

YUGO 45

Year: 1991
Mileage: 35 000 - 39 999
20 Oct 14:53 Store ,

BMW 418 Gran Coupé GRAN COUPE 136HP

18 700 EUR

Year: 2015
Mileage: 170 000 - 179 999
05 Oct 13:11 Store ,

BMW 418 Gran Coupé 418D 150HP

19 600 EUR

Year: 2016
Mileage: 170 000 - 179 999
05 Oct 12:51 Store ,

BMW 418 Gran Coupé 418D 136HP

19 800 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
02 Sep 14:39 Store ,

BMW 418 Gran Coupé 136HP REEKS

20 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 180 000 - 189 999
28 Jul 15:45 ,

SEAT ALHAMBRA -02

Year: 2002
Mileage: 25 000 - 29 999
16 May 20:20 ,

Peugeot Partner

2 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Mar 11:02 Store ,

BMW 418 Gran Coupé 143HP AUTOMATIC

20 800 EUR

Year: 2015
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Feb 23:46 ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI

1 400 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Dec 07:46 ,

VW Golf 3

1 600 EUR

Year: 1995
Mileage: 160 000 - 169 999
16 May 08:14 ,

Mercedes C220

4 350 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jan 11:02 , ,

Opel Astra gtc

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
29 May 15:20 ,

Opel Zafira 2.0

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
05 May 11:35 ,

VW GOLF 5

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
27 Apr 13:18 ,

VW Golf 5 1.4 TDI 55Kw 75ks full oprema

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
14 Jul 14:43 ,

Land Rover Discovery -99

4 850 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top