Македонски | Shqip | English |

Aprilia | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Ford , 4
Audi , 2
BMW , 2
Opel , 2
Dodge , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1
Yesterday 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
01 Feb 18:43 ,

Ford Puma benzin

2 700 EUR

Year: 1998
Mileage: 150 000 - 159 999
14 Oct 19:47 ,

Audi A3 prv sopstvenik

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
04 Oct 15:54 ,

Ford Escort XR3 Kabriolet

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Sep 15:01 , ,

Opel Corsa 1.2 i Aprilia R.S

Year: 1995
Mileage: 250 000 - 299 999
06 Sep 20:02 ,

BMW E36 M_PAKET

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Jun 19:32 , ,

Peugeot 405 Mi 16 2.0

1 300 EUR Намалена цена

Year: 1993
Mileage: 190 000 - 199 999
08 Mar 19:18 , ,

Mazda MX-5 odlicna sostojba registrirana cela god

3 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 100 000 - 109 999
27 Sep 18:45 ,

FORD MONDEO -01

2 200 EUR

Year: 2001
Mileage: 0 - 4 999
10 Aug 18:21 ,

Ford Escort -96

1 300 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
26 Jul 10:53 ,

Dodge Stealth TWIN TURBO -97 MOZNA ZAMENA

11 000 EUR Намалена цена

Year: 1997
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Feb 14:41 ,

Opel Corsa 1.7 dti -03

2 900 EUR

Year: 2003
Mileage: 100 000 - 109 999

  • Aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • Aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • aprilia во категорија Motorcycles (over 50cc)
  • aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • Aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • Aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • aprilia во категорија Motorcycles (over 50cc)
  • Aprilia во категорија Mopeds (under 50cc)
  • aprilia во категорија Automobiles

To the top