Македонски | Shqip | English |

Audi 6 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 671
Opel , 151
Peugeot , 99
Ford , 68
BMW , 65
Renault , 58
Citroën , 48
Fiat , 41
Seat , 32
Alfa Romeo , 30
Toyota , 19
Mazda , 11
Nissan , 9
Škoda , 9
Hyundai , 8
Honda , 8
Volvo , 6
Kia , 4
Chevrolet , 4
Suzuki , 3
Lancia , 2
MINI , 1
Lada , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Yesterday 12:44
Линк
Store , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Year: 2005
Mileage: 50 000 - 54 999

Yesterday 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 30 000 - 34 999
Yesterday 20:17 , ,

Audi A4 TDI 2.5 -03 120kw 163 KS Perfektno

4 499 EUR

Year: 2003
Mileage: 30 000 - 34 999
Yesterday 19:58 , ,

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:50 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:50 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:44 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:42 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 19:42 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:38 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 17:30 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks *SPORTLINE* - 2007

4 099 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 17:28 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 17:26 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:27 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI NEUVEZENO PERFEKTNO

4 850 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:26 Store , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3m-jet 62kw PERFEKTNO

4 690 EUR

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 14:07 , ,

AUDI A6 3x S Line Plus

24 900 EUR

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 12:44 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
Yesterday 12:44 Store , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Year: 2005
Mileage: 50 000 - 54 999
Yesterday 12:29 Store ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:29 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:19 Store ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 12:09
Линк
, ,

Audi Q5 2.0tdi DSG Quattro Sport

37 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 80 000 - 84 999
Yesterday 11:59
Линк
, ,

Audi Q5 2.0tdi DSG Quattro Sport

37 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 80 000 - 84 999

  • Audi 6 во категорија Automobiles
  • Audi 6 во категорија Automobiles
  • audi 6 во категорија Automobiles

To the top