Македонски | Shqip | English |

Audi a3 2005 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 77
Opel , 8
Peugeot , 7
Ford , 4
Renault , 4
BMW , 3
Dodge , 2
Fiat , 2
Honda , 2
Citroën , 1
Kia , 1
Seat , 1
17 Oct 17:27
Линк
, ,

Audi A3 2.0 140hp

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999

Yesterday 08:09 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god

4 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Oct 11:21 , ,

Audi А3 sportback 2.0 tdi -05

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Oct 09:47 , ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS -05

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Oct 10:36 , ,

Audi A3 sportback 2.0 tdi -05

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Oct 10:12 , ,

Audi A3 sportback 2.0 tdi -05

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Oct 17:27 , ,

Audi A3 2.0 140hp

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Oct 23:09 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god

4 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
13 Sep 21:40 , ,

Audi a3 2.0 Sportback

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Sep 17:48 , ,

Audi A3 2005

4 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
06 Sep 15:34 ,

Audi a3 uvezeno od Germanija

5 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Aug 23:24 Store ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god

4 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Aug 18:35 , ,

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 D

4 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
03 Jul 21:05 , ,

Audi A3 2.0 TDI

4 899 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
25 May 10:12 ,

Audi A3 2.0

3 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
10 May 11:39 ,

Audi A3 1.9 TDI 105 S-LINE

3 555 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Apr 18:09 ,

Audi A3

3 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Apr 17:28 ,

AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS 195.000KM

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Apr 10:48 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI -08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Apr 10:44 Store , ,

PEUGEOT 207 1.6HDI 80KW

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Apr 10:42 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI -08

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Apr 17:41 , ,

Audi A3 - SportBack 2005

5 499 EUR

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
07 Apr 15:05 , ,

AUDI A3 SPORTBACK 16V 2.0 TDI 140KS

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Apr 22:44 Store , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD

123 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
15 Feb 16:30 , ,

Audi A3 -05

3 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
05 Feb 16:33 , ,

Audi A3 -05

3 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 20 000 - 24 999
31 Jan 23:40 Store ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05

4 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Jan 19:00 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK

4 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Nov 19:37 , ,

AUDI A3 1.9TDI 105KS -04/05

3 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Oct 10:40 ,

AUDI A3 2.0 TDI

5 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 5 000 - 9 999
29 Sep 21:57 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK

4 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top