Македонски | Shqip | English |

Audi a4 1.9tdi | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 218
Opel , 89
BMW , 37
Renault , 32
Peugeot , 28
Citroën , 24
Ford , 23
Seat , 19
Alfa Romeo , 18
Fiat , 17
Nissan , 5
Škoda , 5
Kia , 4
Mazda , 3
Honda , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Lancia , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Yesterday 08:30 Store ,

VW GOLF 5 1.9TDI FULL 6 BRZINI AVTO NIKI UNIKAT

4 290 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
30 Nov 20:10 Store ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

4 699 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Nov 17:13 Store ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Nov 11:15 ,

Audi A4 1.9tdi -01

4 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Nov 12:21 Store , ,

AUDI A4 1.9TDI 116KS -06 AUTO KODEKS

5 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Nov 19:07 Store ,

AUDI A4 1.9TDI 116KS NEW FACE MODEL 2006

5 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Nov 08:59 ,

Audi A4 1.9TDI

1 EUR

Year: 2000
Mileage: 450 000 - 499 999
23 Nov 09:30 ,

Audi A4 1.9tdi 110ks -97

2 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Oct 11:43 , ,

Audi A4 1.9tdi 130ks -01

3 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
25 Oct 09:35 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Oct 09:09 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:53 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
21 Sep 19:12 ,

Citroen 2.0hdi cela god registriren klima raboti

1 600 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top