Македонски | Shqip | English |

Corsa | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 2136
Audi , 89
Peugeot , 84
Ford , 81
BMW , 63
Renault , 58
Citroën , 52
Fiat , 37
Seat , 33
Alfa Romeo , 31
Toyota , 12
Škoda , 10
Chevrolet , 7
Kia , 7
Mazda , 7
Nissan , 7
Hyundai , 5
Volvo , 3
Daewoo , 2
Jeep , 2
Smart , 2
Honda , 1
Lada , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Today 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:15 , ,

MINI COOPER

Year: 2002
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 19:11 , ,

Opel corsa 1.7dti isuzu full oprema fabrika 2001g!

1 899 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:49 Store , ,

OPEL CORSA 1.3mjt AUTOMATIK AUTOBERN

2 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 18:46 Store , ,

OPEL CORSA 1.2I -08 AUTOBERN

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 15:36 ,

OPEL CORSA D 1.4i ENJOY 66KW NAJNOV UVOZ CH

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 13:50 ,

Se prodava opel corsa 1.0

2 000 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 13:44 ,

Se prodava opel corsa 1.0

2 000 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 13:29 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 12:52
Линк
, ,

CORSA 1.3CDTI-ECO FLEX-2010godina-75KS - 121.472km

4 100 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 11:49 ,

Opel Corsa

800 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 11:49 , ,

Opel Corsa 1.2 2008g 59kw 80ks

Year: 2008
Mileage: 90 000 - 94 999
Yesterday 11:34 Store ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 11:32 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL EURO 5 -11 AVTO NIKI

4 490 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 09:46 Store , ,

OPEL CORSA D 1.2i 59KW 08 AUTO KODEKS

3 790 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 09:21 , ,

Opel Corsa so klima -04

1 899 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 09:08 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6 UNIKAT UVOZ GERMANIJA

4 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
18 Sep 21:08 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 20:35 Store , ,

Opel Corsa 1.3 cdti -07 Full Oprema

2 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 15:14 Store ,

SUZUKI ALTO 1.0i – PLIN-09 EURO5

3 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
18 Sep 13:45 ,

Opel Corsa 1.4 -05

2 499 EUR

Year: 2005
Mileage: 15 000 - 19 999
18 Sep 13:15 Store , ,

Opel Corsa 1.3 dizel

2 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 110 000 - 119 999
18 Sep 11:44 Store , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2006god Avto M&S

2 650 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999

Слични пребарувања

Corsa corsa Corsa Corsa Corsa Corsa corsa Corsa Corsa Corsa

To the top