Македонски | Shqip | English |

Cross | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Suzuki , 7
Peugeot , 6
Volvo , 6
Ford , 5
Fiat , 4
Toyota , 3
Hyundai , 2
Opel , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Renault , 1
Today 08:37 Store ,

FIAT PANDA 1.2 METAN CROSS

2 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Oct 11:54 , ,

Volvo XC 70 Cross Country

6 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
19 Oct 12:33 ,

SUZUKI SX4 S-CROSS 1.6 ben NE UVEZENO

Year: 2016
Mileage: 40 000 - 44 999
02 Oct 10:23 Store , ,

Jaguar XF -08

13 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Sep 13:36 Store ,

VOLVO XC 70 2.4 D 4X4 CROSS COUNTRY

6 950 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Sep 10:58 , ,

Toyota Rav 4 -06

7 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Aug 10:37 ,

VW Golf 5 Plus Cross 1.9 tdi 105ks -08

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Aug 17:51 ,

VW TOURAN CROSS 2.0tdi 140ks

9 000 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
21 Aug 00:21 ,

Se Prodava Polo Cross 2006

3 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
20 Aug 19:59 ,

VW Golf 5 Plus cross 1.9tdi 105ks -08

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Jul 00:54 , ,

Toyota Rav4

7 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
22 Feb 18:48 ,

Volvo XC 70 Cross Country

1 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Feb 16:47 ,

VW CROSS Touran

14 800 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
27 Nov 23:32 ,

VW Volkswagen Touran

3 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Sep 13:03 , ,

VW Golf Plus Cross 1.9 TDI

7 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Aug 18:39 , ,

Peugeot Partner 2.0 HDI

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Jul 13:11 ,

VW POLO CROSS extra

4 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Jun 23:06 , ,

Volvo Xc70 Cross Country

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:50 ,

VW GOLF PLUSCROSS 1.9TDI105KS 6BRZINI LIZING MAKS

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
21 Mar 15:42 , ,

Suzuki SX4 S-Cross

10 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 50 000 - 54 999
06 Feb 08:52 , ,

Suzuki S Cross 1.6,120 ks -14

10 400 EUR

Year: 2014
Mileage: 45 000 - 49 999
20 Nov 17:24 ,

FIAT PANDA CROSS 4x4 1.3MultiJet 75ks -09 EURO5

4 444 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
01 Nov 15:56 ,

Ford Fusion 1.4 tdci -07 Crosss

3 450 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
16 Jun 16:47 ,

Hyundai i20

4 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
08 Jun 15:57 , ,

Suzuki Sx4 S Cross ALL GRIP 4X4

14 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 15 000 - 19 999
07 May 10:10 , ,

Se kupuva Suzuki SX4 S-Cross

Year: 2014
Mileage: 70 000 - 74 999
13 Feb 19:17 ,

Ford Fusion-Cross 1.4 tdci

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999

  • Cross во категорија Motorcycles (over 50cc)
  • Cross во категорија Cross/Enduro
  • cross во категорија Motorcycles (over 50cc)
  • cross во категорија All Category
  • Cross во категорија Motorcycles (over 50cc)
  • Cross во категорија Automobiles

To the top