Македонски | Shqip | English |

Fiat Panda | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 82
Opel , 20
Peugeot , 18
BMW , 10
Ford , 7
Audi , 6
Citroën , 5
Renault , 4
Seat , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
Lancia , 1
Yesterday 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:33 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 10:41 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 09:04 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:36 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:33 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:33 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI.REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 390 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 08:32 Store ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

3 299 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:32 Store ,

OPEL CORSA 1.0i BEN FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

2 890 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
21 Sep 12:46 Store ,

Fiat Panda 1.3 JTD Dynamic

3 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
14 Sep 13:09 Store ,

Fiat Panda 1.2 i 4X4 2005

3 150 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Sep 19:09 ,

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 159000km NOVA!! MAKS AUTO

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
20 Aug 10:49 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
12 Aug 19:03 , ,

FIAT PANDA 1.1 -06 SO KLIMA

2 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
10 Aug 20:21 ,

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 207000km EDITION MAKSAUTO

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
29 Jul 23:33 Store ,

FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god.

2 999 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
02 Jun 22:40 , ,

Odlicno socuvana Fiat Panda -07 od prv gazda

2 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
16 May 19:30 ,

FIAT PANDA ALL ROAD 4x4 1.3MJET 70KS MAKSAUTO

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
11 May 15:46 ,

SE PRODAVA FIAT PANDA!

2 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999
08 May 22:19 ,

Fiat Panda

2 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
02 May 19:02 ,

SE PRODAVA FIAT PANDA!

2 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999


To the top