Македонски | Shqip | English |

Fiat scudo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 33
Ford , 1
02 Sep 09:17 ,

FIAT SCUDO PANORAMA 9 SEDISTA

6 499 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
01 Sep 14:02 ,

FIAT SCUDO 2.0 HDI 88kw 120ks

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
11 Feb 08:16 , ,

Fiat Scudo

5 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Nov 22:19 , ,

Fiat Scudo

Year: 2014
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Nov 20:50 , ,

Fiat Scudo itno

1 700 EUR

Year: 1998
Mileage: 5 000 - 9 999
29 Sep 09:16 , ,

FIAT SCUDO 2.0 120 MULTIJET tovarno -11

5 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Jun 15:36 Store , ,

FIAT SCUDO -10

7 600 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Dec 21:13 ,

FIAT SCUDO

2 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 12:02 ,

Fiat Scudo 2.0jcd

Year: 1998
Mileage: 20 000 - 24 999
28 Jul 14:26 , ,

Fiat Scudo M1 Patnichko

Year: 1998
Mileage: 400 000 - 449 999
19 Mar 13:56 ,

FIAT SCUDO

7 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
08 Mar 15:23 ,

Fiat Scudo

2 900 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Jan 18:49 ,

Fiat Scudo 1.6 mulitijet dizel

5 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
10 Jan 02:56 ,

Fiat scudo combinato

2 000 EUR

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Nov 19:10 ,

FIAT SCUDO 2.0 JTD 100KS PRV GAZDA NEVEZUVANO

2 999 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Nov 15:18 ,

Fiat Scudo 1.9 Diesel kombi

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Oct 19:32 , ,

Fiat Scudo kombinato

3 900 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Aug 13:55 ,

Fiat Scudo 2008 2.0 dizel Prv Sopstvenik

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
29 Jul 20:30 , ,

Fiat Scudo 2.0Hdi

3 950 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Jun 08:57 , ,

Fiat Scudo

4 100 EUR

Year: 2002
Mileage: 180 000 - 189 999
04 Jun 11:50 ,

FIAT SCUDO 1.6 MULTI JET 146000 KM SVAJCARSKI UVOZ

5 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
21 May 09:17 , ,

FIAT SCUDO 1.9 TD EXTRA

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Apr 01:58 , ,

Fiat Scudo combinato

4 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Jan 21:17 ,

FIAT SCUDO 1.9 TD KLIMA 8+1 SERVO EVRO KUKA

1 700 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Dec 15:08 ,

FIAT SCUDO 2,0 MULTIJET

7 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
31 Oct 13:57 ,

Patnicko vozilo FIAT SCUDO -07

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
10 May 16:21 , ,

Patnicko vozilo Fiat Scudo 8+1 2.0 dizel

8 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
29 Mar 00:15 ,

Fiat Scudo 20 JTD -00

Year: 2000
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Jan 21:41 ,

Fiat Scudo -98

1 999 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Dec 02:16 ,

FIAT SCUDO COMBINATO 1.9TDI -96

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
08 Dec 23:04 , ,

Fiat Scudo 1.9 tdi -00 Evtino

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
15 Jun 22:03 ,

Fiat Scudo combinato -98

2 000 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:39 ,

Fiat Scudo -02

3 800 EUR

Year: 2002
Mileage: 140 000 - 149 999
06 Jan 13:38 ,

Ford Scorpio 2.5 turbodizel station wangon-98

1 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 15 000 - 19 999

Kërkime të ngjashme

Fiat scudo Fiat scudo

To the top