Македонски | Shqip | English |

Getz | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Hyundai , 77
Audi , 9
Opel , 7
Peugeot , 7
BMW , 4
Citroën , 3
Ford , 3
Toyota , 3
Renault , 2
Daewoo , 1
Fiat , 1
Nissan , 1
Today 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
Today 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 09:04 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:36 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
22 Sep 11:52 , ,

Hyndai Getz -08

2 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
14 Sep 18:59 ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FULL

2 490 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Aug 22:41 , ,

Hyundai getz 1.4 bezin/plin, so klima

2 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
11 Aug 13:18 , ,

Hyundai Getz NEUVEZEN

2 490 EUR

Year: 2002
Mileage: 95 000 - 99 999
17 Jul 16:15 ,

Hyndai getz 1.6 Klima 04

2 250 EUR

Year: 2004
Mileage: 160 000 - 169 999
29 Jun 01:30 , ,

HYNDAI GETZ 1.4 BENZIN

2 750 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
17 Jun 01:47 ,

Поволно

2 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 50 000 - 54 999
16 Jun 23:59 ,

Hyundai Getz 1.4 100hp.

2 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 50 000 - 54 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:05 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
14 Jan 18:38 , ,

Hyndai Getz 1.1

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Dec 10:45 Store ,

Hyundai Getz 1.1 -07

2 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
30 Nov 04:08 , ,

Hyundai Getz

2 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
23 Oct 12:59 , ,

Hyundai Getz

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Oct 21:34 ,

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL ODLICEN

2 490 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Sep 03:19 , ,

Hyundai Getz

2 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Jul 14:03 , ,

Hyundai Getz 1.5

2 950 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
08 Jun 06:54 ,

Hyundai Getz

2 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
24 May 21:21 , ,

Hyundai Getz 1.5 CRDI Nov Uvoz CH

2 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
23 Feb 12:04 ,

Hyundai Getz 1.4 -97ks

2 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Jan 01:39 ,

Hyndai Getz 1.5crdi

3 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
21 Dec 13:24 ,

Hyundai Getz 1.5 crdi

2 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
07 Oct 19:57 ,

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL

2 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 80 000 - 84 999
05 Sep 09:52 , ,

Hyundai Getz

Year: 2003
Mileage: 140 000 - 149 999
22 Aug 19:04 ,

Hyundai Getz

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
12 Jul 15:05 , ,

Hyundai Getz 1.5 dizel

1 950 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Apr 22:00 ,

Hyundai Getz

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:15 ,

Hyundai Getz

2 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
14 Mar 12:23 ,

Hyundai Getz

2 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
08 Feb 22:21 ,

Hyundai Getz

2 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
07 Feb 15:22 , ,

Hyundai Getz 1.4 vo odlicna sostojba

2 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
27 Jan 17:42 , ,

Hyundai Getz 1.1

2 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
20 Nov 22:14 , ,

Hyundai Getz kako novo

2 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
19 Nov 20:43 , ,

Hyundai Getz EKONOMICNO

2 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 80 000 - 84 999
19 Nov 16:57 ,

Hyundai Getz

2 200 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top