Македонски | Shqip | English |

Havarisana | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 3
Lancia , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Lada , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Seat , 1
25 Sep 08:28 , ,

Fiat Bravo 1.9 dizel havarisano

1 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 5 000 - 9 999
27 Apr 17:53 ,

Opel Corsa 1.2 Twin Sport Lance

1 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
20 Jan 14:35 , ,

Renault Megane

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
19 Oct 21:47 , ,

Cela havarisana opel zafira 2.2 dti

1 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Sep 19:42 ,

Lancia Y -07 1.3 multijet

1 450 EUR

Year: 2007
Mileage: 95 000 - 99 999
08 Mar 12:02 , ,

Avomobil do 600evra

600 EUR

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Mar 16:16 , ,

Opel Corsa 1.7 dizel Havarisana

400 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Jan 17:08 , ,

Peugeot evtno havarsirano

23 000 MKD

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
06 Oct 20:26 ,

Lancia Lybra Havarisana

1 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Aug 17:16 ,

Citroen Saxo 1.5 D

570 EUR

Year: 1997
Mileage: 160 000 - 169 999
12 May 22:34 , ,

FORD FIESTA DIZEL HAVARISANA

Year: 2007
Mileage: 80 000 - 84 999
13 Feb 20:59 ,

LADA SAMARA 1.3 plin

300 EUR

Year: 1990
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top