Македонски | Shqip | English |

Hyundai tucson | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Hyundai , 77
Audi , 6
BMW , 6
Peugeot , 3
Citroën , 2
Opel , 2
Chevrolet , 1
Ford , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Today 19:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 23:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
23 Oct 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Oct 12:44 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
23 Oct 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
21 Oct 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
21 Oct 16:56 ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Year: 2003
Mileage: 0 - 4 999
15 Oct 22:15 Store ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi 4WD

6 550 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
31 Jul 00:43 , ,

Hyundai TUCSON Dizel 4X4 -08 MK Reg Garazh F opr

5 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 140 000 - 149 999
08 Jul 01:40 Store , ,

Hyundai Tucson 2.0 benzin plin -08

6 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
03 Jun 00:20 ,

Itno se prodava Hyundai Tucson 2007 2.0 4x4 140ks

5 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Apr 19:27 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 4x4 140ks ITNO

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 95 000 - 99 999
07 Apr 03:45 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4

Year: 2007
Mileage: 95 000 - 99 999
07 Apr 03:45 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4 full oprema

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 95 000 - 99 999
03 Apr 15:54 , ,

Hyundai Tucson

3 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
12 Mar 22:29 ,

Hyundai Tucson 2.0 Crdi 4x4 -06 so naj full opr

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
12 Mar 01:51 , ,

Hyundai Tucson 2.0 LPG -06

4 150 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Feb 06:54 ,

Hyundai Tucson -07

7 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 5 000 - 9 999
20 Jan 18:51 , ,

Skoda Octavia Neuvezena

7 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
10 Jan 08:28 , ,

HYUNDAI TUCSON 2.0

6 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 100 000 - 109 999
06 Jan 19:27 ,

Hyundai Tucson

2 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Dec 18:03 , ,

Hyundai Tucson 2.0 -08

6 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Dec 12:47 , ,

Hyundai Tucson itno

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
24 Nov 16:53 ,

Hyundai Tucson

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
17 Nov 21:19 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 2.0 CRDI 4X4 140ks

5 555 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
10 Nov 19:29 , ,

Hyundai Tucson

4 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
01 Nov 19:44 ,

Hyundai Tucson -05

4 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
29 Oct 01:04 , ,

Hyundai ix 35 1.7 CRDi, 2011 god.

12 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
02 Oct 18:00 ,

Hyundai Tucson

5 000 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
14 Jul 17:41 , ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI

5 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Jul 20:13 ,

Hyundai Tucson

Year: 2004
Mileage: 160 000 - 169 999
23 Jun 20:58 ,

Hyundai tucson 20crdi

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999


To the top