Македонски | Shqip | English |

Mitsubisi pajero | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

21 Apr 09:30 , ,

Mitsubishi Pajero -94

5 000 EUR

Year: 1994
Mileage: 30 000 - 34 999
To the top