Македонски | Shqip | English |

Oltajmer | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

27 Apr 00:57 ,

Opel Kadett C oldtimer oltajmer

Year: 70s
Mileage: 100 000 - 109 999
07 Jan 19:33 ,

VW GOLF 1 1.3 BENZIN -82 PRV SOPSTVENIK OLTAJMER

Year: 1982
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Jun 22:02 ,

Mercedes OLTAJMER dhe jepet me qera .

15 000 EUR

Year: 70s
Mileage: 150 000 - 159 999
15 Mar 19:47 , ,

Renault kola oldtajmer

1 000 EUR

Year: 60s
Mileage: 80 000 - 84 999
To the top