Македонски | Shqip | English |

Opel insignija | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 4
Citroën , 2
Yesterday 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Oct 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Jul 19:26 , ,

Opel Insignija 2.0 -12

7 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 250 000 - 299 999
03 Dec 21:17 ,

OPEL INSIGNIA 20CDTI

7 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
17 Dec 04:04 ,

CITROEN C5 od MK -08 PLIN ATEST

8 600 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
31 Oct 12:10 ,

CITROEN C5 -08 od MK Plin atestiran

10 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top