Македонски | Shqip | English |

Pasat 5 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Ford , 7
Opel , 7
Audi , 4
BMW , 4
Peugeot , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Seat , 2
Kia , 1
Škoda , 1
Today 09:25 , ,

VW PASSAT KARAVAN SO FULL OPREMA

3 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 22:55 Store ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V UNIKAT - 06..MT Auto

4 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Sep 11:40 , ,

Se prodava passat b5

3 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
10 Jun 11:50 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI B5.5

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Apr 03:45 , ,

VW Passat by vo odlicna sostojba

6 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Jan 21:49 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 110ks Klimatronik - 98

2 200 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Jul 00:34 , ,

Koli uvoz germanija Golf Opel Skoda Pasat citaj og

3 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:31 , ,

VW Passat 1.6 atestiran plin benzin

650 EUR

Year: 1990
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Feb 18:52 , ,

VW Passat 5 1.9 dizel

3 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 25 000 - 29 999
21 Aug 20:17 ,

VW Passat 5

2 100 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
12 Jun 20:41 , ,

VW PASSAT 2.0 140KC itno

8 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
27 May 23:24 ,

BMW 320d FACELIFT moze zamena

5 250 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
04 May 23:19 ,

Mercedes E 220

6 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 0 - 4 999
25 Feb 13:11 ,

Chervolet Captiva 4x4 Zamena

8 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Jan 13:09 ,

VW Passat 1.9 105ps

6 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Aug 10:07 , ,

VW PASSAT TDI 116 PD -00

3 100 EUR

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
12 Jul 18:36 , ,

BMW 320 150ks EURO 4 -04 FULL OPREMA PREKRASNO

Year: 2004
Mileage: 160 000 - 169 999
27 Jun 17:11 ,

VW PASSAT 1.9TDI 131KS 4X4 FULL OPR -04 NOV UVOZ

3 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top