Македонски | Shqip | English |

Pathfinder | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Nissan , 7
Peugeot , 5
Opel , 3
Honda , 2
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Kia , 1
Seat , 1
22 Oct 11:39 , ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

12 500 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Apr 10:48 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI -08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Apr 10:44 Store , ,

PEUGEOT 207 1.6HDI 80KW

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Apr 10:42 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI -08

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
01 Apr 22:44 Store , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD

123 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Aug 01:15 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dci

8 999 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
04 Feb 14:54 , ,

Nissan Pathfinder LE 3.0 V6

25 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 85 000 - 89 999
25 Nov 21:03 Store ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4

9 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 23:30 , ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 177ks 4x4 2007 god

12 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
11 Jun 20:12 ,

NISSAN Pathfinder 4x4 MOZE ZAMENA

11 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Apr 12:57 , ,

Vozila vo Aukcija od OSCE

Year: 2009
Mileage: 60 000 - 64 999
To the top