Македонски | Shqip | English |

Polo tdi | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 54
Opel , 42
Peugeot , 36
Ford , 26
Seat , 26
Fiat , 18
Renault , 17
Citroën , 13
BMW , 12
Toyota , 5
Nissan , 4
Škoda , 4
Honda , 3
Chevrolet , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Volvo , 2
Hyundai , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Smart , 1

Yesterday 20:37 Store ,

VW POLO 1.2 TDI FULL-UNIKAT AUTO- 2012

5 EUR

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 19:04 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 18:52 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 12:48 ,

VW Polo 1.4 tdi -03

2 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:24 ,

VW POLO -06 1.4 TDI 70ks

2 790 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
20 Oct 15:09 Store , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 250 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Oct 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Oct 08:57 Store ,

VW POLO 1.4 TDI FULL -06 PERFEKTNA AVTO NIKI

2 870 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
20 Oct 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 EUR

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
19 Oct 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Oct 07:31 Store ,

VW POLO 1,6 TDI 75 KS -10 EKSTRA

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
19 Oct 07:30 Store ,

VW POLO 1.2 TDI HIGHLINE 5 -11 STAKLO

5 850 EUR

Year: 2011
Mileage: 130 000 - 139 999
18 Oct 22:39 Store ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Oct 11:46 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
17 Oct 11:46 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Oct 10:31 ,

VW Polo 1.4 TDI 2002 god

2 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 170 000 - 179 999
15 Oct 19:44 Store ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Oct 22:13 , ,

VW Polo 1.2 TDI Kupeno od MK

5 450 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top